Affiliate Consultant

O mně

Ahoj jmenuji se Jiří Tobiáš a zajímám se o obchod a marketing. Žiji a pracuji v Brně, rád hraji hokej, golf, běhám, nebo jezdím na kole. V roce 2014 jsem završil své studium s magisterským titulem na Masarykově univerzitě. V oblasti obchodu a marketingu pracuji od roku 2010 a od té doby jsem vyzkoušel prakticky všechny jeho oblasti. Nyní se starám o svěřené affiliate programy a srovnávače zboží. Ve chvílích volna se také věnuji několika blogům.

Spojme se

Práce

Má práce se dělí do dvou částí. Projekty partnerů a vlastní projekty. Projekty partnerů, na kterých jsem pracoval, nebo stále pracuji, si můžete prohlédnout níže. Na rozdíl od jiných kolegů z marketingu, nezkouším nové věci na Vašem projektu, ale vše nejdříve testuji na svém, abych předešel případných chybám. Pokud je zadání nad můj rámec zkušeností, využívám pro tyto úkony pomoc specialistů.

Vlastní projekty

V roce 2009 jsem vytvořil svůj první e-shop Hockey4you.cz, který společně s hokejovou prodejnou v Brně fungoval do roku 2018. V roce 2015 jsem přidal podpůrný e-shop s páskami na hokejku Hokejova-paska.cz. Od roku 2016 se věnuji obsahovému marketingu. Z domén  Bezecka-obuv.cz, fresh-smoothie.cz a dalších vznikl web Beez.cz, který sdružuje obsah z daných projektů. V červnu 2017 jsem vytvořil podpůrný hokejový e-shop Hokejman.cz, který se postupem času transformoval na hokejový blog. V roce 2017 jsem přidal do svého portfolia první mimo sportovní projekt – e-shop s krmivy pro zvířata – hafanek.cz. Tento e-shop jsem nakonec v roce 2019 odprodal a začal se věnovat tematicky podobnému obsahovému webu Dogslife.cz