O mně

Ahoj jmenuji se Jirka a zajímám se o obchod a marketing. Žiji a pracuji v Brně, rád hraji hokej, golf, běhám, nebo jezdím na kole. V roce 2014 jsem završil své studium s magisterským titulem na Masarykově univerzitě.V oblasti obchodu a marketingu pracuji od roku 2010 a od té doby jsem vyzkoušel všechny jeho oblasti. Nyní se starám o svěřené affiliate programy a srovnávače zboží. Ve chvílích volna se také věnuji několika blogům.

Má práce se dělí do dvou částí. Projekty partnerů a vlastní projekty. Projekty partnerů, na kterých jsem pracoval, nebo stále pracuji, si můžete prohlédnout v mém portfóliu. Na rozdíl od jiných kolegů z marketingu, nezkouším nové věci na Vašem projektu, ale vše nejdříve testuji na svém, abych předešel případných chybám. Pokud je zadání nad můj rámec zkušeností, využívám pro specializované úkony pomoc specializovaných kolegů.

Vlastní projekty

V roce 2009 jsem vytvořil svůj první e-shop Hockey4you.cz, který dodnes provozuji v jeho online verzi.

 

 

 

 

 

V roce 2015 jsem přidal nový mini e-shop s páskami na hokejku Hokejova-paska.cz

 

 

 

 

Od roku 2016 provozuji web o běžeckém vybavení – Bezecka-obuv.cz

 

 

 

 

Od června 2017 pracuji na sloučení dvou hokejových e-shopů pod společnou značku Hokejman.cz . Tento projekt obsahuje e-shop + vlastní blog.

 

 

 

 

V červenci 2017 jsem přidal nový e-shop, který je prvním mimo sportovním – vlastním projektem. E-shop s krmivem Hafanek.cz

 

 

 

 

 

 

 

Další projekty, na kterých jsem pracoval, nebo stále pracuji najdete zde.