Nedávno jsem pomáhal klientovi s přesunem webu na nový systém, s čímž se pojil i přesun emailů z emailového klienta IceWarp. Jelikož jsem s tímto sytémem dosud neměl žádné zkušenosti, byl jsem velmi zvědavý.

Co je IceWarp?

Ice warp je multi platforma, ve které máte možnost rozesílat email, vést chaty a konference, ukládat data a další užitečné funkce. Ceny startují od 50Kč měsíčně a mezi klienty patří Banka Creditas, Home Credit, Okay a další zvučná jména. Takto na mě firma působila skvěle a bylo mi záhadou, proč klient chce vše zrušit a přejít na jiné řešení.

Nefunkční support

Ano, jednoduchá odpověď, která pohřbí mnoho zajímavých projektů- Nefunkční support. Pokud budete IceWarp pouze využívat a nebudete nic potřebovat, bude vše v pořádku. Pokud však budete cokoliv chtít po podpoře, musíte se dostatečně obrnit trpělivostí. Na emaily dostáváte odpověď max 1x denně, většinou stroze, bez snahy problém vyřešit, online chat neexistuje a pokud zavoláte na kontaktní email ( Hotline), robot vám sdělí že máte poslat email.

Stačilo pochopil jsem

Chtěl bych napsat, že jsem velmi rychle pochopil, proč chce klient odejít, ale slovo rychle je v kombinaci s pomalostí supportu nepoužitelné. Proto po pár dnech proběhl kompletní převod a já vám dnes mohu dopsat tuto recenzi.

IceWarp nedoporučuji.